Navigacija
 
FOREVER LIVING PRODUCTS Baltic
Untitled 2

\"Vienas didžiausių negalavimo šaltinių pasaulyje yra tuščia piniginė. Jei duosite žmogui galimybę užsidirbti tiek, kiek jis vertas - tai bus galingas vaistas!\"

Rex Maughan, Forever Living Products Prezidentas

 

FOREVER  LIVING  PRODUCTS  - didžiausia pasaulyje alavijų augintoja, produktų iš alavijų gamintoja ir platintoja.

FOREVER LIVING PRODUCTS INTERNATIONAL būstinė yra Fynikse, Arizonos valstijoj, JAV. Ji įsteigta 1978 m., veikia 120-je šaliį, turi nuosavas alavijų plantacijas ir kontroliuoja visą gamybos procesą nuo augalo išauginimo iki produkto pagaminimo ir pristatymo klientui.

FOREVER LIVING PRODUCTS BALTICS būstinė yra Vilniuje, Pylimo g. 30. Ji įsteigta 2003 m., veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

 

http://www.foreverliving.lt/

 

 

FOREVER produktai yra išskirtinės kokybės, patvirtintos daugelyje pasaulio laboratorijų, o FOREVER marketingo sistema suteikia dideles galimybes kiekvienam vartotojui.

Kokia bebūtų jūsų gyvenimo svajonė, FOREVER suteikia puikią galimybę ją įgyvendinti.

Mūsų produktų negalima nusipirkti parduotuvėse. FOREVER pasirinko tiesioginės prekybos būdą savo produktams platinti. Produktus iš kompanijos įsigyja registruoti distributoriai ir pristato savo klientams. Tiesioginis pardavimas leidžia geriau pažinti klientus ir geriau juos aptarnauti. Paskutiniu metu tiesioginių pardavimų verslas pasaulyje labai paplito, nes leidžia atsisakyti daugelio tarpinių grandžių ir papildomų išlaidų.

Aloe Vera - unikalus maistingų medžiagų kokteilis.
Aloe Vera sultys ir preparatai pasižymi teigiamu poveikiu odai, virškinimo sistemai, stiprina imuninę sistemą, padeda išlaikyti sveiką kūną ir gerą savijautą. Aloe Vera ne vienam padėjo pagerinti gyvenimo kokybę ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą. Tai puikus sveikatos, energijos ir ištvermės šaltinis. 

FOREVER pristato platų produktų asortimentą iš Aloe Vera. Gausi alavijų sulčių šeima, bičių produktai, maisto papildai, turtinga odos priežiūros priemonių linija, ypatinga higienos priemonių grupė bei išskirtinė dekoratyvinės kosmetikos spalvų paletė suteikia visapusišką globą mūsų kūnui.

 

Dirbu FOREVER LIVING PRODUCTS BALTICS kompanijoje eilę metų ir esu viso FOREVER produktų spektro platintoja.

Aloe Vera produktai tikrai verti išskirtinio Jūsų dėmesio.

 

 

March 20 2019 19:39:07 :: 32,884 unikalūs lankytojai :: Peacock Theme
Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide! Get Firefox!