Navigacija
 
Pagrindinis
Untitled Document
\"\" Masažas yra funkcinė gydymo priemonė, naudojama įvairioms ligoms ir traumoms gydyti, dažnai derinama su kitais gydymo metodais, pavyzdžiui, gydomąja kūno kultūra ir fizioterapija. Tai moksliškai pagrįstas ir labai seniai išbandytas būdas pagerinti sveikatą, atstatyti darbingumą, fizines ir psichines žmogaus jėgas.

Atlieku klasikinį kūno masažą, vakuuminį-aparatinį "STARVAC" masažą; ir "BIODROGA Systems"
kūno procedūras
.


Platinu FOREVER LIVING produkciją.

Masažu gydomas celiulitas, sprando, stuburo, raumenų, sąnarių skausmai,   mažinamas antsvoris, atstatomas judesių laisvumas po traumų, insulto ar kitų susirgimų, šalinamos raukšlės ir strijos, stangrinama oda, gerinama kraujotaka.

 

Masažas plačiai naudojamas profilaktiniams tikslams, išvaizdos koregavimui. Atliekami įvairūs atpalaiduojantys masažai, veikiantys kaip puikus antistresinis metodas be jokių vaistų, o įvairios kosmetologinės procedūros taikomos atskleisti naturalų kiekvieno žmogaus grožį.

Jau gilioje senovėje masažuotojai, norėdami palengvinti savo darbą ir kliento patogumui tiksliau dozuoti procedūros intensyvumą, pradėjo naudoti įvairius prietaisus. Amžių bėgyje jie buvo tobulinami ir virto dabar naudojamais efektyviais šiuolaikiniais masažiniais aparatais.

 

March 20 2019 20:13:33 :: 32,890 unikalūs lankytojai :: Peacock Theme
Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide! Get Firefox!